Homepage

Reference

Zpět

 

Halina Pawlowská

Halina Pawlowská v Lázních Bělohrad při své talkshow ONE WOMAN SHOW.

 

Halina Pawlowská    Halina Pawlowská

 

 


Dopis od Libuše Fuchsové a Drahomíry Hankové

Vážený pane řediteli,
musím se s Vámi podělit o zážitky, které jsem prožívala ve "Stromě života". Jelikož mám vrozenou vadu končetin, jezdila jsem jako dítě do Bělohradu. V dospělosti jsem občas do lázní jela také. Loňské léto jsem byla opět v Bělohradě, do Stromu jsem šla občas na kávu a chodila tam pomalu po špičkách.
Nádhera............
V lednu jsem si objednala u Vás pobyt s kamarádkou. Byly jsme jako v pohádce.... Personál od přenášení kufrů až po paní pokojské jen usměvaví a velice příjemní. Procedury nemají chybu, jídelna a obsluha v ní také né. Prostředí nádherné. Nechtělo se nám domů, ale věřte, že se opět vrátíme a budeme o Vás mluvit pouze krásně. Budem Vás doporučovat. Mohu porovnat Auroru v Třeboni a Vás. Opravdu jste jedničky. Všem patří můj dík. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a v osobním životě pouze pohodu a spokojenost., potom se dobrá nálada přenáší i na nás klienty.

Zdravím Vás a děkuji
Libuše Fuchsová a Drahomíra Hanková

 

Amfora

 

Amfora     Amfora

 

 

Štěpán Rak

Světový kytarový virtuos, skladatel, profesor pražské Akademie muzických umění Štěpán Rak byl v červenci 2011 vzácným hostem nového resortu Tree of Life. Ocenil krásné prostředí a kvalitní služby v lázních a vystoupil na koncertu pro návštěvníky lázní v zcela zaplněném kulturním sále.

 

Štěpán Rak     Štěpán Rak     Štěpán Rak    Štěpán Rak

 

 

Jiří Pavlica

Vynikající skladatel a multiinstrumentalista, vedoucí hudebního souboru Hradišťan, byl vzácným hostem nového resortu Tree of Life. Ocenil kvalitu služeb a dokonalou relaxaci. Svůj pobyt zakončil strhujícím koncertem do posledního místa zaplněného kulturního sálu lázní.

 

Jiří Pavlica    Jiří Pavlica    

 

 

Večer s Jiřím Stivínem

Významný český jazzový multiinstrumentalista a skladatel Jiří Stivín nabídl návštěvníkům a hostům resortu Strom života špičkový koncert. Jeho představení mělo jedinečnou atmosféru, které nechyběl ani humor, s kterým si Jiří Stivín vlastní koncert "Sám se svým stínem" uváděl. Pro všechny ve vyprodaném sále Romantica to byl prožitek, který na dlouhou dobu pohladí po duši. Z mistra vyzařuje energie, kterou umí nakazit ostatní.

 

Jiří Stivín    Jiří Stivín    Jiří Stivín    Jiří Stivín    

 

 

 

Michal Viewegh

V současnosti nejvydávanější a nejpopulárnější český spisovatel byl v březnu letošního roku hostem nového resortu Tree of life. Našim lázeňským hostům se představil autorským čtením ze svých bestsellerů.

 

Michal Viewegh    Michal Viewegh    Michal Viewegh    

 

 

 

Slavný ruský operní pěvec hostem Stromu života

Světově proslulý ruský operní pěvec Jevgenij Nestěrenko, který  zpíval na nejprestižnějších světových pódiích jako je např. slavná Metropolitní opera v New Yorku, dále Covent Garden v Londýně a Státní opera ve Vídni , byl se svou manželkou vzácným hostem v resortu Strom života. V rozhovoru, který nám poskytl, pan Nestěrenko zdůraznil, že má rád českou hudbu, zvláště Leoše Janáčka. Vzpomínal mimo jiné také na přátelství a setkání s legendárním Eduardem Hakenem.
Se svým pobytem byl nadmíru spokojen, o čemž svědčí  i jeho další zájem opět přijet na podzim do našich lázní. 

 

Nestěrenko    Nestěrenko    Nestěrenko    

 

 


Česká sledge hokejová reprezentace si vybrala pro závěrečné soustředění před Mistrovstvím Evropy Spa resort Tree of Life.

 

Sledge hokej

 

 

 

Poděkování pana Ladislava Jirsy - manažera reprezentace basketbalistek České republiky.

 

basket_200      basket_dopis_200

 

 

 

Ocenění zákazníků HOTEL.CZ pro Spa resort Strom života ****