Homepage

Lázeňský víkend

Zpět

 

Nevíte co můžete od lázní čekat? Máte zájem si je vyuzkoušet, než se rozhodnete v lázních strávit týden nebo dva. Máme pro Vás ideální řešení. Víkend plný lázeňských procedur včetně slatinných procedur.

Využijte víkend k načerpání nové energie

3 dny – celkem 9 procedur

POBYT OBSAHUJE

Ubytování ve 4* hotelu (2x)

Strava – polopenze formou teplého a studeného bufetu (2x)

Přírodní slatinný obklad (plástve) (1x)

Přírodní slatinný zábal (1x)

Klasická masáž částečná (1x)

Koupel hydromasážní (1x)

Oxygenoterapie (1x)

Parafinový zábal rukou (1x)

Pitná kúra (3x)

 

  • Volný vstup do hotelového bazénu.
  • Volný vstup do Exotic Spa (Laconium, whirpool, aroma a solná parní kabina).
  • Parkovací místo v ceně pobytu.
  • Lázeňský poplatek v ceně pobytu.

 

Cena včetně DPH: 6 990 Kč

 

Důležité informace:

Parkování a Exotic Spa je zahrnut v ceně.
Příplatek za ubytování v jednolůžkovém pokoji je 550 Kč/noc.
Pokud klientem při rezervaci pobytu není požadováno jinak, procedury se časují v den nástupu již od 14:00 hod. Nevyčerpané termíny procedur není možné kompenzovat.
Do prostor Exotic Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Osoby do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. Pokud chcete tyto prostory využít privátně či s dětmi, cena za pronájem celého Exotic Spa je 2000 Kč/hod. pro max. 12 osob. V čase od 9.00 – 11.00 hod. mají povolen vstup rodiče s dětmi. Do Whirlpoolu musí mít malé děti koupací kalhotky do vody, které jsou k zakoupení na wellness recepci.
Nástup (check-in) od 13:00 hod., odjezd (check-out) do 11:00 hod. V případě plné penze začíná v den nástupu stravování obědem a v den odjezdu končí snídaní. Po dohodě s rezervačním oddělením nebo s recepcí, nejpozději však 24 hod. před začátkem pobytu, lze oběd v den nástupu přesunout na den odjezdu. 

 

Fotogalerie

Spa resort Tree of Life  Spa resort Tree of Life  Spa resort Tree of Life  Recepce  Restaurant Vernissage  Restaurant Romantica  Dvoulůžkový pokoj  Dvoulůžkový pokoj - koupelna  Apartmán  Apartmán - koupelna  Bazén  Slatinný zábal  Slatinný obklad  Vířivá koupel  Klasická masáž  Reflexní masáž  Baňková masáž  Hydrojet  Individuální cvičení  Suchá uhličitá koupel  Parafinový zábal  Oxygenoterapie  Inhalace  Magnetoterapie  Laser  Ultrazvuk  Elektroterapie  Lymfoven  Hydrocolon  Plynové injekce  Motodlaha  Exotic spa  Rasulbad  Laconium  Parní lázeň  Hamam  Wellness  Aromamasáž  Horké kameny  Scen Tao  Relaxační zóna  Čokoládová_masáž  Pedikúra  Hedvábné nohy  Manikúra  Kosmetika  Ceremony of gold  Ošetření očního okolí  Exilis  Soft Pack  Starvac

 

 

 

Nezaujala Vás tato nabídka? Nevadí.

Přidejte se k nám na sociálních sítích a získejte tak rychlý přehled o dalších novinkách a akčních nabídkách, které pro Vás Spa resort Tree of Life připravuje. Přihlaste se i do newsletter systému a informace budete dostávat do Vaší e-mailové schránky.

 

Facebook

 

TwitterPoptávka/rezervace

Vyplňte, prosím, poptávkový formulář, pracovníci našeho rezervačního oddělení Vás budou kontaktovat.

Termín pobytu
začátek:
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Přeji si kontaktovat
Datum a čas tel. kontaktu datum: čas:
Poznámka